Mixed Martial Arts Promotion
Eliminator Fight Night
EFN Events
Eliminator Fight Night 5
Saturday, November 18, 2023
Powiatowe Centrum Sportu w Nowym Tomyślu
Nowy Tomysl, Greater Poland Voivodeship
Europe Eastern Region
Bout | Info | |
---|---|---|
Nikodem Blaszyński defeats Jakub Kubicki via Submission | Round 1 of 3 Bout Page | |
Stanisław Knopik defeats Sebastian Ratajczyk via Submission, Guillotine Choke | 1:37 Round 2 of 3, 4:37 Total Bout Page |
Eliminator Fight Night 4
Saturday, May 06, 2023
Powiatowe Centrum Sportu w Nowym Tomyślu
Nowy Tomysl, Greater Poland Voivodeship
Europe Eastern Region
Bout | Info | |
---|---|---|
Vladislav Rudnev defeats Mikołaj Krukowski via KO/TKO, Punches | 0:59 Round 1 of 3 Bout Page | |
Adrian Stawik defeats Rafał Jankowski via Submission | Round 1 of 5 Bout Page | |
Jakub Błachowicz defeats Bruno Kaczmarek via Decision, Unanimous | 5 Rounds, 15:00 Total Bout Page | |
Mariusz Krzeszowski defeats Karol Dymowłok via Decision, Unanimous | 3 Rounds, 9:00 Total Bout Page | |
Sebastian Oracki defeats Krystian Ostrowicz via Submission, Rear Naked Choke | Round 2 of 3 Bout Page | |
Krystian Patalas defeats Tomasz Juskowiak via KO/TKO, Punches | 0:53 Round 1 of 3 Bout Page | |
Vladislav Pererva defeats Stanisław Knopik via Submission | Round 1 of 3 Bout Page | |
Adrian Uryzaj defeats Oskar Dombrowski via KO/TKO | Round 1 of 3 Bout Page | |
Szymon Szwarc defeats Tomasz Uryzaj via Decision, Unanimous | 3 Rounds, 9:00 Total Bout Page | |
(Grappling) Kacper Garczyński defeats Igor Szczęsny via Submission, Rear Naked Choke | Round 1 of 1 Bout Page |
Eliminator Fight Night 3: Gala
Saturday, October 15, 2022
Bout | Info | |
---|---|---|
Stanisław Knopik defeats Kacper Mikołajczyk via Submission, Rear Naked Choke | 1:44 Round 1 of 3 Bout Page |
Eliminator Fight Night 2
Saturday, March 26, 2022
Nowy Tomysl, Greater Poland Voivodeship
Europe Eastern Region
Bout | Info | |
---|---|---|
Krzysztof Geburek defeats Wojciech Trębacz via Decision, Split | 3 Rounds, 9:00 Total Bout Page | |
Karol Dymowłok defeats Patryk Wolski via Submission, Rear Naked Choke | Round 2 of 3 Bout Page | |
Kacper Sarbak defeats Jan Byjoś via Decision, Unanimous | 3 Rounds, 9:00 Total Bout Page | |
Sebastian Oracki defeats Paweł Jezierski via Decision | 3 Rounds, 9:00 Total Bout Page | |
Adrian Stawik defeats Damian Szweda via KO/TKO, Ground and Pound | 2:32 Round 1 of 3 Bout Page |
Eliminator Fight Night 1
Saturday, November 13, 2021
Nowy Tomyśl, Greater Poland Voivodeship
Europe Eastern Region
Show Bouts
add_circle
Bout | Info | |
---|---|---|
Karol Dymowłok defeats Michał Dąbrowski via Submission, Brabo Choke | Round 2 of 3 Bout Page |